ЦВІТ САКУРИ ЗАВОРОЖУЄ…

Милування квітами або Ханамі (яп. 花見) - багатовікова традиція проведення пікніків під квітучими деревами сакури або сливи муме. Згідно з легендами початок звичаю покладено в період Нара (710-794), і тоді основна увага приділялась саме квітам сливи муме. До початку періоду Хейан (794-1185) сакура вже привертала більше уваги, а слово «ханамі» стало синонімічно слову «сакура».

Спочатку цей звичай милування сакурою і споглядання її тонкої краси поширювався тільки на еліту і імператорський двір. Незабаром він став популярним серед самураїв, а до початку періоду Едо і серед простих людей.

У часи династії Токугава по всій Японії садили вишневі дерева, для того щоб поширити і зміцнити традицію святкування ханами. У період феодалізму квітуча сакура стала символом самураїв і коду, згідно з яким вони вели своє життя. У XIX столітті в епоху реформ Мейдзі вишневі дерева, які стали символом феодалізму, стали вирубувати за наказом імператора, однак традиція милування квітами сакури через деякий час знову відродилася, ставши одним з найулюбленіших свят у Японії.

На щастя, нам не потрібно летіти 8 167 км для того щоб побачити цю неперевершену красу природи, бо вона поруч. Цвітіння японської декоративної вишні — сакури  — можна з легкістю побачити в Україні. Коли в місті Ужгороді цвітуть сакури, все стає зовсім іншим. По асфальту ніби хтось розсипав рожевий зефір.

Тому, ПП «Тури по Україні», з радістю запрошують Вас на "Сакура Фест 2021". Деталі туру на сайті за посиланням https://ukrainetours.com.ua/nashi-tury/sakura-fest-2021.html

Готелі

Елемент не знайдено