Тури вихідного дня - весна-літо

Умань парк "Софіївка"+ФЕНТЕЗІ ПАРК "Нова Софієвка"+"DINOSOFIA"

 Умань, Україна
Від:
650 / Людина

Огляд

В даному турі Ви матимете змогу відвідати ПАРК "СОФІЇВКА", новий парк  "ФЕНТЕЗІ" та унікальний парк динозаврів "DINOSOFIA".
"Софієвка" - національний дендрологічний парк Національної академії наук України є шедевром світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII - початку XIX століть. Це зразок пейзажного паркового мистецтва - композиції води, землі, каменів, рослин, архітектурних споруд і скульптур. Площа парку сягає 180 гектарів. Парк розташований на околиці старовинного міста Умані Черкаської області. Граф Потоцький створив для своєї коханої Софії найдивовижніший парк  – чудові ландшафти, озера, маленькі водоспади, фонтан «Змія», підземна ріка «Ахеронт», «Острів кохання», статуї легендарних постатей та інше.

Uman Dendropark 3

Фентезі-парк «Нова Софіївка» – це абсолютно новий об’єкт, який виріс поруч із історичним дендропарком. Це єдиний у східній Європі дендропарк у стилі фентезі. У «Новій Софіївці» поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями та арт-об’єктами: світломузична арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької; стилізована вхідна група з ілюстраціями періодів розвитку «Софіївки»; інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу»; оглядовий майданчик; водоспад «Дракони»; скульптура «Пегас»; традиційна українська садиба з символічною атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології; японський сад з озером, альтанками, садом каменів; скульптури самураїв та ніндзя; символічні японські панно, викладені різнокольоровою мозаїкою; регулярний та пейзажний сади; казковий сад; сад фонтанів; фонтан «Корабель»; багатофункціональний дитячий майданчик; мостові переходи через р. Кам’янка; малі архітектурні форми: бібліотека та будиночок для дітей; оригінальні композиції та форми з топіарних рослин; сотні видів хвойних, листяних дерев та кущів, а також багаторічників, лісових та берегових рослин, створено композиції з топіарних рослин та рослинних форм.

photo 2019 07 16 14 31 49
“DINOSOFIA” – це УНІКАЛЬНИЙ ПАРК ДИНОЗАВРІВ. Це єдиний парк в Україні, в якому представлені «живі» динозаври всіх періодів та герої відомих світових кінострічок.

233538385 123770886639807 925459269508704656 n


У парку розміщено понад 60 експонатів РЕАЛЬНИХ розмірів!
Зокрема, майязавр, анкілозавр, паразавролоф, трицератопс, диметродон, стегозавр та багато інших тварин.
Тут представлені унікальні експонати, серед яких:
•  містичні істоти;
•  герої популярних фільмів;
•  печерні люди;
•  динозаври, які розміщені в їх історичній послідовності життя.

Додатково сплачуються: 

 • Вхідні квитки в парк "Софіївка":квиток з гідом: дорослі-165 грн, діти-90 грн.
  квиток без гіда : дорослі-100 грн, діти-50 грн.
 • Вхідні квитки "Нова Софієвка": дорослі-120 грн, діти-70 грн.
 • Вхідні квити "DINOSOFIA": дорослі (від 16 років) – 150 грн, діти (від 3 до 16 років) – 100 грн, діти до 3 років – БЕЗКОШТОВНО

*Туристичний оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або змінити їх на рівноцінні. Для вдалого відпочинку ТО «ТУРИ ПО УКРАЇНІ» рекомендує взяти з собою одяг по погоді, зручне взуття, документи який засвідчує особу та обов’язково гарний настрій. Туристичний оператор не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі, та погодні умови. Туристична агенція має право висадити туристів в стані алкогольного сп'яніння, які ведуть себе неадекватно  і надалі ненадавати їм послуги без повернення коштів. 

0.0/5

(0 Огляд)

Огляд туру

Виїзд

22.05; 05.06; 19.06; 03.07; 17.07; 31.07; 14.08; 28.08...

Tривалість

1 день

Мова

Українська

Включено в тур

 • дорога в обидва кінці
 • туристичне та транспортне страхування

Додатково оплачується

 • Вхідні квитки
 • Обіди
 • проїзд з тваринами заборонено

План

День1
 • 07:00

  виїзд з Житомира, пл.Перемоги, біля танку

 • 11:00

  прибуття в м. Умань, відвідування ПАРКУ "СОФІЇВКА", "Нова Софієвка" та нового парку динозаврів "DINOSOFIA"

 • 18:00

  збір групи біля автобусу, відправлення в Житомир.

Готелі

Елемент не знайдено