Справжнє диво в Клавдієво-Тарасове!!!

З приходом зими ми з нетерпінням чекаємо різдвяно-новорічних свят.За передноворічним настроєм вирушаємо туди ,де народжуються ялинкові іграшки.Недалеко від Києва знаходиться "Фабрика ялинкових прикрас" в Клавдієво-Тарасове.
Та не всім відомо ,що саме тут живе справжній чарівник,до якого можна приїхати в гості,і побачити чарівну фабрику,на якій виготовляють ялинкові іграшки зі скла та вогню.
f 0711123508
Це подорож до світу казки ,яка дарує свято дітям та дорослим.Зі скла створюються справжні шедеври,які експортуються до інших країн.Новорічні іграшки –не просто красиві вироби ,а символ сімейних свят –Нового Року та Різдва,символізують тепло та добро.
fabrika yolochnyx igrushek 02
На території фабрики розміщений склодувний цех,художня майстерня,музей ялинкових іграшок.Тут ви побачите ,як видувають скляні іграшки.Вогонь,скло, повітря і талант майстра –так народжуються шедеври!Прозорі шари покривають спеціальним сріблястим розчином і занурюють в кольорову фарбу. Більше 20 художників наносять малюнки на іграшки.Маєте можливість відвідати майстер-клас з розпису ялинкової іграшки,та фірмового магазину.
1
Обов`зкоково завітайте до кімнати Святого Миколая,і там здійсніть ритуал-сісти на пеньок і загадати бажання .А для найменших відвідувачів-є можливість написати лист Діду Морозу.
ПП"ТУРИ ПО УКРАЇНІ"

 

З деталями туру Ви можете ознайомитись на нашому сайті за посиланням https://ukrainetours.com.ua/nashi-tury/fabryka-ialynkovykh-prykras-klavdiievo.html