Демидів ЗООПАРК щасливих тварин 23 серпня - 300 грн\люд

Демидів ЗООПАРК щасливих тварин

 "XII МІСЯЦІВ" - 300 грн.

Виїзд: 23 серпня 2020 року

У найстарішого Київського зоопарку з'явився молодий і дуже амбіційний конкурент: 16 травня 2015 в с. Демидов під Києвом відкрився новий зоопарк «XII місяців». Слоган його звучить так: «Парк щасливих звірів».

        У колекції - полярний вовк, білі тигри і леви, верблюди, носоріг, жираф, рись, каракал, мавпи, пуми і поні, парочка камчатських ведмедів, гієни і росомахи. Пізніше з'являться дві слонихи. До слова, зоопарк збирається проводити весілля на слонах. Дивувати відвідувачів тут будуть і замком в стилі баварського Нойшванштайна. На території є контактний зоопарк, в якому діти зможуть ближче познайомитися з мінітваринками, дитячі майданчики, майданчик для гольфу, батут, басейни.

                 

 

Полярный волк Вилк любит играться. Фото Vgorode Африканскому льву Людвигу 4 года. Любит валяться и спать, как домашний кот. Фото Vgorode Каракалы Афон и Мирцела отдыхают в своей клетке. Фото Vgorode Гиеновидные собаки настолько милы, что вы непременно захотите завести себе такого домашнего питомца. Фото Vgorode Белый бенгальский тигр по имени Шерхан встречал посетителей клыкастым оскалом. Фото Vgorode Пеликаны Вилбур и Олли живут на одном из озер. Фото Vgorode

Неспешный обед миленьких обезьянок. Фото Vgorode   Белому носорогу Арчибальду Арчибальдовичу 5 лет. Обожает сочную травку, которой его могут покормить посетители. Фото Vgorode- -

ПРОГРАМА ТУРУ:

8.40 - Збір групи пл.Перемоги, біля танку

9:00 - виїзд групи в зоопарк "XII МІСЯЦІВ" (смт Демидів)

11:00 - прибуття в зоопарк "XII МІСЯЦІВ"

11:00 - 17:00 - час на відпочинок  (прогулянка по зоопарку, прижки на батуті, ігри на дитячому майданчику, обід в замку, відвідуємо контактний зоопарк, годуємо тварин)

 

Вартість туру: 300 грн. (проїзд + страховка)

Додатково сплачуються: вхідні квитки діти до 3 років - безкоштовно, діти до 120 см. - 50 грн., діти шкільного віку 100 грн., дорослі 170 грн.

 

В зв'язку з карантинними обмеженнями вводяться нові правила проїзду :

1.При посадці в автобус  буде здійснюватися обов'язковий температурний скринінг туристів.  

2. При явних ознаках хвороби, турист не буде допущений до поїздки.

3. В автобус на посадку турист має приходити тільки в масці.

4. Під час руху автобуса вставати та ходити по автобусу - ЗАБОРОНЕНО!

 

*Всі часові рамки вказані орієнтовно та можуть змінюватись в залежності від погодних умов

** Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

*** Для вдалого відпочинку ТА "Тури по Україні" рекомендує взяти з собою зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

Зоопарк Демидів