ДО УМАНІ парк "Софіївка"+ВІННИЦЯ (фонтан РОШЕН) 22 серпня - 650грн\люд

"Софіївський парк та яскравий вечірній фонтан у Вінниці"

22 серпня 2020 року

Тривалість туру:  ( 1 день)

Маршрут туру: Житомир - Умань - Вінниця - Житомир

Програма туру:

05:45- збір групи (пл. Перемоги, біля танку)

06:00 - виїзд із м. Житомир

10:30- прибуття в м. Умань, відвідування ПАРКУ "СОФІЇВКА", перлини світового масштабу. По своїй красі, вишуканості, грандіозності та мальовничості «Софіївка» не поступається кращим зразкам садово-паркового мистецтва світу.

Картинки по запросу Уманський парк «Софіївка»

 Уманський парк «Софіївка» - чудове місце для відпочинку не тільки жителів України, а й іноземців. Сьогодні це популярний туристичний центр. Екскурсійне обслуговування в парку здійснюється на декількох мовах (українській, російській, англійській, французькій, німецькій та ін.) Вам можуть запропонувати покататися по території «Софіївки» в екіпажі або верхи на коні, відправитися в подорож по озеру на човні, гондолі, катамарані або прогулянковому поромі «Софія». При бажанні можна приміряти вбрання модниць XIX століття і зробити парочку знімків на пам'ять. Особливо люблять це місце наречені. На території парку «Софіївка» передбачено проведення церемонії одруження. Романтичніше місця навряд чи можна знайти.

15:45 - збір групи та виїзд в м. Вінниця

18:30 - прибутя в м. Вінниця

За бажанням туристів, відвідування музею Ретроавтомобілів "АвтоМотоВелоФотоТелеРадио:)"музей, в якому представлені цікаві та раритетні експонати техніки.

Ви зможете відчути дух радянської епохи та матимете можливість сфотографуватися за кермом цих чудових технічних створінь, посидіти на місці водія чи пасажира, та отримати масу позитивних вражень.

А за додаткову плату Вас можуть провезти вулицями міста на одному із експонатів музею.

Картинки по запросу фото вінниця ретро авто вело музею    Картинки по запросу фото вінниця ретро авто вело музею

- Вільний час

21:00 - 22:00 Фонтан та лазерне шоу.

Вінницький світломузичний фонтан «Рошен» визнаний одним з найбільш видовищних фонтанів Європи. Високі інженерні технології та правильно підібране освітлення забезпечують неймовірне водне шоу. Проектор, аудіосистема, підводні ліхтарі, лазери створюють цілий спектакль з живої води, падаючих хвиль і класичної музики.
 

Картинки по запросу фото вінниця фонтани  Картинки по запросу фото вінниця фонтани  Картинки по запросу фото вінниця фонтани

22:15 - виїзд в м. Житомир

24:00 - приїзд в Житомир, пл. Перемоги.

 

Вартість туру: 650,00 грн.

У вартість туру входить: дорога в обидва кінці, транспортне обслуговування для екскурсій, послуги супроводжуючого, страховка.

Додатково сплачується: Вхідні квитки в парк "Софіївка" (квиток з гідом: дорослі-100 грн, діти-60 грн) та  АвтоМотоВелоФотоТелеРадио музей (30 грн); обіди.

В зв'язку з карантинними обмеженнями вводяться нові правила проїзду :

1.При посадці в автобус  буде здійснюватися обов'язковий температурний скринінг туристів.  

2. При явних ознаках хвороби, турист не буде допущений до поїздки.

3. В автобус на посадку турист має приходити тільки в масці.

4. Під час руху автобуса вставати та ходити по автобусу - ЗАБОРОНЕНО!

*Всі часові рамки вказані орієнтовно та можуть змінюватись в залежності від погодних умов. У випадку, якщо турист запізнюється, автобус відправляється відповідно вказаного часу.

*Для вдалого відпочинку ТО "Тури по Україні" реккомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

*Туристичний оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні.

*Туристичний оператор не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

* Факультативно - це додаткові екскурсії (вони вибираються і оплачуються додатково)

Вінниця, фонтан "Рошен"
Умань, Софіївка