Паломницький тур в Почаїв - 600 грн\люд

Паломницький тур в Почаїв !!!

Тривалість туру: 1 день

Виїзд: 12 та 19 липня

Субота 

00:40 - збір групи, пл. Перемоги (біля танку)

01:00 - виїзд в м.Почаїв

- приїзд в м.Почаїв (Почаївська Лавра)

6:00 - 8:30 - служба в Почаївській Лаврі

9:00 - 10:00 - зустріч з гідом, екскурсія.

Тур починається з відвідин Почаївської Лаври. Почаївська Лавра - це другий за величиною і значимістю монастир на території Україні і одна з найбільших святинь всього православного світу. Згідно з легендою, Почаївська Лавра була заснована в 1527 році монахами, що бігли з Києва від татарських набігів. Трохи пізніше монастир отримав в дар від місцевої поміщиці Ганни Гойської значні земельні території і головну святиню - чудотворний образ Божої Матері. Кажуть, що саме Богородиця врятувала монастир під час нападу татар, з'явившись в небі і відбивши своєю силою всі стріли.

На території Лаври знаходиться безліч святинь. Чудотворна ікона Діви Марії, камінь, на якому за легендою відбився слід Богородиці і тепер з-під нього б'є цілюще джерело, а також мощі святих Іова та Амфілохія.

10:00-11:00- вільний час

11:30-12:30 - Скит Святої Праведної Анни

Картинки по запросу скит святой анны

13:00 -14:00 - Ще одним місцем, що притягує до себе безліч паломників, є озеро святої Анни. Воно має свою власну історію. Відповідно до неї, на місці цього джерела була церква, яка дивним чином уціліла під час набігу татар. За легендою, вона опустилася під землю. Пізніше на її місці побудували іншу церкву, в якій дивним чином з'явилася ікона праведної Анни. Ікону кілька разів переносили в великий храм, але наступного дня вона знову опинялася на старому місці в маленькій церковці, доводячи, що це місце святе. З того часу тут з'явилося джерело, до якого люди занурювалися після молитви, щоб очистити душу і тіло. За часів ярого атеїзму церкву зруйнували, а джерело засипали, але вода все одно пробилася назовні. Зараз там стоїть кам'яна церква, поряд з якою обладнані поглиблення - озеро святої Анни. Жінки і чоловіки, дорослі і діти, всі занурюються по три рази на воду, температура якої становить шість градусів у будь-який час року. Всі бажаючі можуть придбати для себе і своїх близьких воду з джерела, розлиту в пластикові пляшки.

16:00-17:00 - м. Кременець (жіночий монастир) та м.Корець (жіночий монастир).

 - виїзд на м. Житомир

21:00-22:00 - орієнтовне прибуття м. Житомир (пл.Перемоги, біля танку)

Вартість туру: 600 грн

В вартість туру входить: проїзд, гід, страховка

 

В зв'язку з карантинними обмеженнями вводяться нові правила проїзду :

1.При посадці в автобус  буде здійснюватися обов'язковий температурний скринінг туристів.  

2. При явних ознаках хвороби, турист не буде допущений до поїздки.

3. В автобус на посадку турист має приходити тільки в масці.

4. Під час руху автобуса вставати та ходити по автобусу - ЗАБОРОНЕНО!

 

*Для вдалого відпочинку Туристичний оператор "Тури по Україні" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

**Туристичний оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

***ТО має право висадити туристів в стані алкогольного сп'яніння які ведуть себе неадекватно  і надалі ненадавати їм послуги без повернення коштів.

 

 

Почаїв - Кременець - Корець