11 липня БУКИ+ОЛЕКСАНДРІЯ - 350 грн\люд

БУКИ+ОЛЕКСАНДРІЯ

 11 липня 2020 року

Тривалість туру:  ( 1 день)

Маршрут туру: Житомир - Буки- Біла Церква- Житомир

Програма туру :

09:45 збір групи на пл. Перемоги (біля танку)

10:00 виїзд із Житомира

12:00 приїзд в с. Буки Київської області.

Буки -  типове українське село у Сквирському районі Київщини, не бідне  і не багате. Розкинулося  вздовж  невеликої  ріки  Роставиці. З її крутого правого берега  відкривається  панорама, що викликає асоціації  з кінофільмами про ситне життя фермерів на Заході.

Картинки по запросу буки

Можливо, Буки так і залишились би одним з  багатьох  невеликих сіл Київщини, нічим не примітних, якби би не діяльність тут бізнесмена Івана Суслова, котрий за власні кошти почистив ріку Роставицю та на її берегах розбив ландшафтний парк з баштами і підпірними стінами, мостами, фонтанами , водоспадами, невеличким  зоопарком в ньому також  знаходиться церковний комплекс і будинок для сиріт. Комплекс складається з церкви св.. Євгенія, дзвіниці св. Данила та каплиці святих Миколи і Олександра. Дзвіниця названа в честь батька колишнього президента України Леоніда Кучми. Парк повністю належить родині Суслових. Унікальність в тому, що під церквою протікає водоспад, в якому навіть водиться рибка. А навкруги ростуть дерева корінням догори, а візитною карткою є символ радянського Києва – фонтан рулетка, який знаходився на Хрещатику.

Картинки по запросу буки

15:00 виїзд в м. Біла Церква.

16:00 відвідування парку "Олександрія".

«Олександрія» — це як хороший фільм, який хочеться дивитися неодноразово. Територія парку має трохи видовжену конфігурацію, яка по формі нагадує неправильну трапецію. Вся територія має плавний нахил до р. Рось і характеризується перепадом висот, який складає 27 м. Парк перетинають три балки: Східна, Середня, Західна, які мають підземні виходи джерельних вод.

Картинки по запросу олександрія

18:00 виїзд в Житомир

Вартість туру: 350,00 грн

У вартість туру входить: дорога в обидва кінці, супровід по маршруту, страховка.

Додатково сплачується: вхідні квитки у парк Олександрія з екскурсією: дорослі - 70 грн., для школярів і студентів - 35 грн.  Відвідування міні-зоопарку та поляни Казок у с.Буки - 40 грн./люд.  в залежності від кількості чоловік в групі.

В зв'язку з карантинними обмеженнями вводяться нові правила проїзду :

1.При посадці в автобус  буде здійснюватися обов'язковий температурний скринінг туристів.  

2. При явних ознаках хвороби, турист не буде допущений до поїздки.

3. В автобус на посадку турист має приходити тільки в масці.

4. Під час руху автобуса вставати та ходити по автобусу - ЗАБОРОНЕНО!

 

* У випадку подорожчання цін на паливо, ціна на проїзд також може змінюватися!

* Всі часові рамки вказані орієнтовно та можуть змінюватись в залежності від погодних умов

*Туристичний оператор не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

* Туристичний оператор має право висадити туристів в стані алкогольного сп'яніння, які ведуть себе неадекватно,  і надалі не надавати їм послуги без повернення коштів.

*Всі часові рамки вказані орієнтовно та можуть змінюватись в залежності від погодних умов. У випадку, якщо турист запізнюється, автобус відправляється відповідно вказаного часу.

*Для вдалого відпочинку ТО "Тури по Україні" реккомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

*Туристичний оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні.

*Туристичний оператор не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

* Факультативно - це додаткові екскурсії (вони вибираються і оплачуються додатково)

Буки + Олександрія