Документи

Перевізник займається ВДАІ і отримує карту-схему
Викладачі займаються міським і обласним управлінням освіти, та отримують дозвіл

Процедура оформлення документів на поїздку для шкільних груп

Етап оформлення Документ Ким надається
Перший
 1. Ліцензія на право перевезення пасажирів
 2. Акт технічного огляду автобуса (з ВДАІ)
(ці два документи надаються викладачам ЗОШ задля отримання дозволів на поїздку в Управлінні освіти та науки Житомирської міської ради і потім Житомирської облдержадміністрації )
Транспортний перевізник
Другий
 1. Відношення в ВДАІ (3 шт.) - зразок нижче!
 2. Наказ директора (3 шт.) (обов’язково мають стояти підписи супроводжуючих викладачів і медпрацівника!)
 3. Список учнів — ПІБ повністю (4 шт.)
 4. Звернення від директора школи до начальника Управління освіти та науки Житомирської міської ради (2 шт.)
 5. Звернення від начальника Управління освіти та науки Житомирської міської ради до начальника Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації (2 шт.)
 6. Загальна медична довідка про задовільний стан здоров'я кожного учня (обов'язково затверджена лікарем Поліклініки підписом і печаткою напроти кожного прізвища)!!! (3 шт.)
Навчальний заклад
Третій Дозвіл з Управління освіти і науки облдержадміністрації, Відношення в ВДАІ, Наказ директора, Список учнів, Медична довідка
(ці всі документи по одному екземпляру потрібно надати перевізнику, задля того, щоб перевізник зміг отримати карту-схему з ВДАІ)
Навчальний заклад
Четвертий (заключний) Карта-схема (отримує перевізник в ВДАІ) Транспортний перевізник

Зразок Відношення в ВДАІ

Начальнику ВДАІ УМВС
Житомирської області

Адміністрація ЗОШ № ...... повідомляє про екскурсійну поїздку в місто ...... учнів ЗОШ № ...... в кількості ...... чоловік. Старший групи – старший викладач ......
Поїздка відбудеться ...... року. Виїзд з м.Житомира о ...... год, виїзд у зворотньому напрямку з міста ...... о ...... год.
Перевезення учнів буде здійснювати ПП «Тарковський В.М.»; адреса: м. Житомир, провул. 2-й Фабричний, 12; ліцензія АД № 076965 від 13.10.2012 р.
автобус ....... №......,
водій (1-й):.........,
водій (2-й):..........

Директор ЗОШ __________________ П.І.Б

 • Всі документи обов'язково потрібно друкувати на білому папері А-4 !!
 • Зразки наказів, списків і звернень мають бути у секретаря ЗОШ!!!
 • Обов'язково потрібно надавати всі документи за тиждень до поїздки!!!

Увага! Викладачі обов'язково мають підготувати загальну медичну довідку!

Шановні викладачі!

Зверніть будь ласка увагу на те, що по новим вимогам Автотранспортного Управління і Управління освіти та науки Житомирської міської ради до всіх документів на подорож Вам обов'язково необхідно докласти документ — медичну довідку! Яка підтверджує задовільний стан здоров”я кожного учня, який приймає участь в подорожі! Цей документ має бути у вигляді загального списку учнів, де напроти кожного прізвища має бути зазначено, що учень здоровий (може приймати участь в подорожі) і напроти кожного прізвища має стояти печатка і підпис лікаря від Поліклініки до якої відносяться учні, а також дата виписки цієї медичної довідки! Мабуть краще за всіх цей документ може і повинна буде підготувати Ваша шкільна медична сестра, до якої це питання стосується безпосередньо!

Без цієї довідки їхати в подорож не дозволяється!

Дякуємо за увагу і розуміння!
15.11.2012

Туристична агенція “Тури по Україні”

P.S. Перелік всіх необхідних документів на подорож, які мають підготувати викладачі ЗОШ, зазначений на останньому листі (читайте будь ласка уважно)!!! Ця інформація, а також нові вимоги від Управління освіти та науки Житомирської міської ради мають бути у секретаря ЗОШ!!!