До Дня козацтва

Закарпаття до Дня Козацтва України

 Закарпаття, Україна
Від:

Огляд

Вартість туру 1950 грн. при бронюванні до 27 вересня.

З 28 вересня вартість від 2200грн.

Маршрут туру: Житомир - Воловець - Пилипець - Ужгород - Фортеця Тустань - Львів - Житомир

На Вас чекає:

- Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).

На г. Гимба  відвідування чайовні "Сурія", де у Вас буде змога скуштувати місцевих трав'яних настоїв, власноруч додати елемент інтер'єру за допомогою паперу і фарб та поринути у атмосферу місцевого життя.
- Відвідування водоспаду Шипіт.

shipit

Унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів. Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів. 
- Закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод.
В околицях села Келечин знаходяться три мінеральні джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і ... кольором - яскраво-оранжевим. Видовище фантастичне: мінералка витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим!


- Озеро Синевір - одне з найкрасивіших озер України.


Синевір вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевір» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 24 м.
Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1 - 2 метри озера.
- “Долина вовків” або там де люблять тварин.
Леви, тигри, вовки, бізони, лами та навіть верблюди. Таке товариство можна побачити не в Азії і не Афиці, а на Закарпатті.
Точніше, на Міжгірщині, в екопарку, який отримав назву «Долина вовків».
Частина з них сюди потрапили в незадовільному стані. Та їх вигодували та оточили турботою.
vovkov
- Оглядова екскурсія Ужгородом та відвідування Ужгородського замку
pan
Ужгород або «Унгвар» – воістину «Вікно в Європу»: він по праву вважається одним з найважливіших українських та європейських історичних центрів, відомих далеко за межами Старого Світу. У цьому старовинному європейському місті знаходиться липова алея, довше якої немає в Європі, а також прекрасні середньовічні замки і собори, і багато інших визначних пам’яток.
Під час екскурсії по місту Ви побачите: 

  • площа Корятовича;

  • будинок «Білий Корабель»;,

  • найкрасивіший храм Ужгорода - Хрестовоздвиженський кафедральний собор і Єпископську Резиденцію;

  • Закарпатську філармонію;

  • кам’яний пішохідний міст - є одним з найвідоміших і найдавніших мостів Ужгорода;

Ужгородський замок – найстаріший замок на території України, йому вже більше 1000 років. Шедевр романського архітектурного стилю і унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях. У приміщенні замку знаходяться кілька музеїв: музей природи, музей музичних інструментів та музей одягу Закарпаття. У 30 залах замку знаходяться більш ніж 100 тис. експонатів.

Термальні води "Золота гора"

zolota gora

До послуг наших гостей п'ять термальних басейнів:

Один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°) . На території є роздягалка, душеві, лоббі – бар та піцерія.

За хімічним складом та температурою вода свердловини відноситься до гарячих кремнієвих гідрокарбонатних натрієвих середньої мінералізації.

Фортеця Тустань. Наскельна дерев’яна фортеця Тустань знаходиться поблизу села Урич розташована на скелях-пісковиках, висотою 85 метрів.

До комплексу входять: Камінь,  Гострий Камінь,  Мала Скеля,  Жолоб (Орел).

Виникла оборонна споруда в ІХ столітті, як митний та оборонний пункт, заснований племенами Білих Хорватів.

Укріплення контролювало Великий шовковий торговельний шлях з Китаю в Португалію, та Соляний шлях, що проходив з Галичини в країни центральної Європи.

За часів княжої доби фортеця була прикордонним центром та митницею на кордоні Галицько-Волинського князівства та Угорщиною.

Музей Тустані.

У музеї експонуються оригінали і копії найцікавіших археологічних знахідок та документів, використовуються мультимедійні засоби та інтерактивні макети, які допомагають осмислити життя фортеці, її вигляд, масштаби та функції.

В експозиції представлені реконструкції ґотичних кахель з XVI ст., фраґменти яких знайдено в Тустані під час розкопок.

У Музеї також відтворена кімната воєводи XIII ст. та діє крамниця сувенірів.

Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди.

12

 Вартість туру: 1950 грн. при бронюванні до 27 вересня.

З 28 вересня вартість:

виїзд з Житомира - проживання в номерах 3-х та 4-х місних 2200,00 грн./люд.

виїзд з Житомира - проживання в номерах 2-х  2300,00 грн./люд.

виїзд з Києва - проживання в номерах 3-х та 4-х місних 2500,00 грн./люд.

виїзд з Києва - проживання в номерах 2-х  2600,00 грн./люд.

Дітям до 12 років знижка 100грн.

У вартість туру входить: проїзд (Київ-Житомир - Воловець - Житомир-Київ); харчування (3 сніданки, 2 вечері); проживання; страхування транспортне та медичне.

Додатково сплачуються: транспортно-екскурсійні послуги (300,00 грн з людини за всі три дні); вхідні квитки на екскурсійні об’єкти - підйомник "Пилипець" - 150 грн., Синевір 20-30грн., Долина вовків 30-60грн., термали "Золота Гора" 250грн., водоспад Шипіт - 10-20 грн., дегустація вина 70грн.-100ГРН., історико-культурний заповідник "Тустань" ( 80 грн. - дорослі; 40 грн - діти)., обіди.


*Туристичний оператор залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій або змінити їх на рівноцінні. Для вдалого відпочинку ТО «ТУРИ ПО УКРАЇНІ» рекомендує взяти з собою одяг по погоді, зручне взуття, документи який засвідчує особу та обов’язково гарний настрій. Туристичний оператор не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі, та погодні умови. Туристична агенція має право висадити туристів в стані алкогольного сп'яніння, які ведуть себе неадекватно  і надалі ненадавати їм послуги без повернення коштів.

0.0/5

(0 Огляд)

Огляд туру

Виїзд

13 жовтня 2021 року

Tривалість

3 дні/2 ночі

Екскурсійні обє'кти

Замовляємо

Включено в тур

 • дорога в обидва кінці
 • проживання
 • харчування (3 сніданки, 2 вечері)
 • страхування

Додатково оплачується

 • транспортно-екскурсійні послуги (300,00 грн з людини за всі три дні)
 • вхідні квитки на екскурсійні об’єкти
 • обіди

План

День1
 • 08:00

  Прибуття в с. Воловець, розселення в готелях (номера з усіма зручностями) "Едельвейс", "Гостинний двір", "Грінвіч". Сніданок, зустріч з гідом

 • 09:30

  Приїзд на гірськолижний курорт «Пилипець», відвідування водоспаду Шипіт, переїзд до озера Синевір, відвідування "Долина вовків"

 • 20:00

  Орієнтовний час прибуття в готель, вечеря, вільний час (за бажанням чани, форелева ферма)

День2
 • 08:00

  Сніданок, зустріч з гідом. Відправлення в м.Ужгород

 • 11:00

  Оглядова екскурсія Ужгородом та відвідування Ужгородського замку.

 • 14:00

  Обід

 • 15:00

  Переїзд до термальних вод "Золота гора"

 • 19:00

  Переїзд у Воловець, поселення в готель.

 • 20:30

  Вечеря, вільний час і відпочинок. За бажанням відвідування форелефої ферми.

День3
 • 08:30

  Сніданок. Виселення з готелю. Відправлення на екскурсію до історичної та таємничої фортеці Тустань.

 • 11:30

  Відвідування державного історико-культурного заповідника "Тустань". Обід

 • 14:10

  Переїзд до Львова.

 • 16:00

  Вільний час у Львові

 • 20:00

  Виїзд в м. Житомир