До УВАГИ туристів, що літають закордон!

               У зв'язку з складною ситуацією, що склалась через пандемію COVID-19 та великою кількістю питань, що надходять до нас від туристів, ми зібрали для Вас інформацію з приводу лабораторій в Міжнародному аеропорту Бориспіль.

               Отже, в Борисполі є 6 лабораторій. З них, тільки одна надає послуги відразу ж після проходження прикордонної служби – це Медична лабораторія CSD https://www.csdlab.ua/covid-19. Такий підхід є дуже зручним, так як ви робите тест перед отриманням багажу. ПЛР тут коштує 1500 грн, однак результати будуть готові вже через 6-7 годин після проведення. Запис на аналіз – онлайн, як і оплата заздалегідь, що також зменшує час очікування.

               Ще 5 лабораторій, знаходяться в самому терміналі D (тобто на вильоті). Туристу потрібно пройти прикордонну службу, забрати багаж, а потім піднятися на другий поверх і підійти до зони вильоту внутрішніх рейсів. Ви можете знайти цей пункт за вказівниками, встановленим в терміналі D. Тут є:

1) Медична група компаній ADONIS https://adonis.com.ua/ 850 грн, без запису, результат протягом 24 годин

2) Медична лабораторія "МЕДЛАБ" https://covid.medlabtest.ua/ 1050 грн, без запису, результат протягом 48 годин

3) Медична лабораторія "Ескулаб" https://esculab.com/ 890 грн, без запису, результат протягом 12-24 годин

4) Медична лабораторія «ІММД» https://immd.com.ua/ Запис і оплата тільки онлайн.

5) Медична лабораторія «UNIVERSUM.CLINIC» https://uniclinic.com.ua/.../testirovanie-na-koronavirus.../ 1050 грн, без запису, результат протягом 24 годин

Сподіваємось, що ця інформація буде корисною для Вас.

Будьте здорові!

ПП «Тури по Україні»

Готелі

Елемент не знайдено